Fundacja Życie i Rodzina - http://zycierodzina.pl/

Walczymy przeciwko zbrodni aborcji i rozszerzaniu się dewiacji seksualnych

Prowadzimy szkolenia dla obrońców życia i rodziny, wychodzimy na ulice miast i pod szpitale, aby pokazywać prawdę o aborcji, stawiamy wystawy demaskujące homoseksualizm, przeprowadzamy edukacje i spotkania informacyjne. Chcemy być wszędzie tam, gdzie wrogie ideologie atakują dzieci i rodziny. Działamy w całej Polsce, organizujemy akcje w 21 miastach – i nie ustajemy w walce. Jesteśmy obecni w Warszawie i na Kujawach, w miastach Śląska i na Lubelszczyźnie, Pomorzu i w Małopolsce

 

Stowarzyszenie CitizenGO Polska - http://citizengo.org/pl

Organizacja, której celem jest bronienie życia, rodziny i wolności religijnej oraz wolności sumienia. CitizenGO Polska działa głównie poprzez internetowe petycje dotyczące podstawowych wartości, którymi chroni się godność człowieka, pod którymi podpisują się dziesiątki, a czasem setki tysięcy ludzi, ale także naciskanie na polityków i organizacje międzynarodowe, żeby podejmowały działania w obronie człowieka.

W petycjach najczęściej protestujemy przeciwko złu: upominamy się o pamięć o prześladowanych chrześcijanach, sprzeciwiamy się wszelkim prawom godzącym w ludzkie życie i godność, walczymy o poszanowanie naszych religijnych uczuć (i np. nie profanowanie rzeczy dla nas świętych). Staramy się także wspierać dobre postawy: tworzyliśmy listy poparcia dla lekarzy, atakowanych za postępowanie zgodnie z sumieniem, czy dla polityków broniących bliskich nam wartości.